Dyna-Form® Mercury Static Air

VÝROBCE: DHG
KÓD: Dyna-Form-Mercury-Static-Air

Matrace Dyna-Form® Mercury Static Air je speciálně navržena pro uživatele s vysokým rizikem vzniku dekubitů. K redukci tlaku kombinuje výhody matrací ze vzduchových komor a moderních pěnových matrací. CELÝ POPIS →

ks

Matrace Dyna-Form® Mercury Static Air je díky vysoké úrovni komfortu a absenci napájení pumpou ideální pro domácí a paliativní péči, v nemocnici najde systém rovněž využití díky svým klinickým výhodám a jednoduchosti použití. Patentovaný ventilový systém, který je složen ze 14 vzduchových komor vyplněných moderní pěnou, umožňuje technologii RAS™ (Reactive Airflow System) přizpůsobit se tělesné hmotnosti a pohybu pacienta.
 

Matrace disponuje vyšší maximální hmotnostní kapacitou až 254 kg. Všechny součásti jsou vyměnitelné a nahraditelné, což maximalizuje životnost výrobku, snižuje dopad na životní prostředí a nabízí velmi ekonomické řešení péče o pacienty s rizikem vzniku dekubitů. Vnější multistrečový a paropropustný potah Dartex™ má vysokofrekvenční svařované švy a ochranu zipu s hlubokou légou odpovídající nejpřísnějším zásadám kontroly infekcí.

Určené pro pacienty do hmotnosti 254 kg
Kategorie rizika: velmi vysoké riziko
Záruka: 5 let
Rozměry matrace: 198 x 88 x 15 cm (možné dodat i v jiných rozměrech)
Hmotnost matrace: 11 kg

Další produkty v kategorii

Dyna-Form Static Air HZ

VÝROBCE: DHG

Dyna-Form Static Air HZ – Hybridní matrace s novou generací statického povrchu vyvinutého ve spolupráci s Welsh Wound Innovation Centre.

Detail
Dyna-Form® Mercury Advance

VÝROBCE: DHG

Dyna-Form® Mercury Advance je hybridní systém matrace, který kombinuje výhody moderní pěnové technologie a vzduchových komor. Je speciálně navržen pro pacienty, u nichž se předpokládá „velmi vysoké riziko“ vzniku proleženin.

Detail

Pro zobrazení všech produktů vybírejte z následujících kategorií:


Kontakty

MEDITECH s.r.o.
Vídeňská 122
619 00 BRNO
Česká republika
Tel: 545 422 911
Fax: 545 422 916
Dat. schránka: qgr7h9
IČ: 607 07 992
DIČ: CZ 607 07 992

Nenašli jste co potřebujete nebo máte dotaz? Napište nám.