Podložka Reclener

VÝROBCE: Talley Medical
KÓD: PODLRECL

Přizpůsobivá podložka pro celé tělo se střídavým tlakem vzduchu pro prevenci a léčbu proloženin u pacientů s vysokým rizikem vzniku proleženin. CELÝ POPIS →

Podložka B.A.S.E. Reclener Mat

Typ: B.A.S.E. Reclener Mat.
Hmotnost: 4kg.
Konstrukce: 120 PVC komor, FR pěnová výplň a PU nánosovaný nylonový obal.
Rozměry: 1100×430×70.

ks

 

  • Plně přenosný (bateriemi napájený) mobilní komorový systém pro celé tělo za účelem univerzální potřeby sezení, tj. invalidní vozík, křeslo, auto, atd.
  • 120 vzájemně propojených komor naplněných vzduchem připůsobující se tvaru těla umožňuje rozložení váhy těla a tudíž i celkové snížení tlaku na styčných plochách.
  • 20 řad komor pracuje v cyklu 1-ze-4 střídajícího se tlaku vzduchu a poskytuje tak trupu a sedací ploše nepřetržitý sled sníženého tlaku, což způsobuje zmírnění bolesti.
  • Dynamický cyklus ovládaný elektronickým agregátem (bateriový pohon), které využívá nejnovější technologii nabíjení baterií. Plně nabité baterie vydrží napájet podložku nepřetržitě po dobu nejméně 20 hodin.
  • Dodává se s nylonovým potahem PU roztažných v obou směrech, který je propustný pro vodní páry (směrem ven) a nepropusný pro vodu.
  • Podložka pro nastavitelné křeslo je rovněž k dispozici pro agregáty QUATTRO™ Overlay připojované k síti, nebo jako příslušenství k matracím Quattro™ Overlay a matracím typu QUATTRO PLUS™.
  • Všechny komponenty jsou vyrobeny z materiálů s vysokou účinností odpovídajících standardům ISO9000

Další produkty v kategorii

Podložka Base

VÝROBCE: Talley Medical

Přizpůsobivá podložka se střídavým tlakem vzduchu pro prevenci a léčbu proloženin u pacientů s vysokým rizikem vzniku proleženin.

Detail
Podložka Trinity

VÝROBCE: Talley Medical

Pěnová podložka se sedací vložkou a střídavým tlakem vzduchu pro prevenci a léčbu proleženin u pacientů s vysokým rizikem vzniku proleženin.

Detail

Pro zobrazení všech produktů vybírejte z následujících kategorií:


Kontakty

MEDITECH s.r.o.
Vídeňská 122
619 00 BRNO
Česká republika
Tel: 545 422 911
Fax: 545 422 916
Dat. schránka: qgr7h9
IČ: 607 07 992
DIČ: CZ 607 07 992

Nenašli jste co potřebujete nebo máte dotaz? Napište nám.