Podložka Trinity

VÝROBCE: Talley Medical
KÓD: PODLTRIN

Pěnová podložka se sedací vložkou a střídavým tlakem vzduchu pro prevenci a léčbu proleženin u pacientů s vysokým rizikem vzniku proleženin. CELÝ POPIS →

TRINITY™ HR dynamická podložka

Typ: TRINITY™ HR dynamická podložka.
Hmotnost: 1,5kg.
Konstrukce: Viskozně-elastická pěnová kombinovaná podložka, polyuretanové vzduchové komory, vodě odolný pružný potah PU-nylon nebo froté.
Rozměry: 430×450×80.

ks
  • Mobilní podložka napájená bateriemi pro univerzální sedavé aplikace, tj. invalidní vozík, křeslo, auto, atd. Položka je profilovaná dle tvaru těla za účelem opory při sezení.
  • Viskózně elastický pěnový povrch odpovídá teplotě těla, přizpůsobuje se tvaru těla, poskytuje rovnoměrné rozložení váhy těla a celkově tak snižuje tlak na rozhraní.
  • V oblasti sedací kosti obsahuje buňky se střídajícím se tlakem, které pracují v cyklu 1-ze-4 a vytvářejí nepřetržitou vlnu sníženého tlaku v oblasti s nejvyšším rizikem vzniku proleženin.
  • Dynamický cyklus ovládaný elektronickým agregátem (bateriový pohon), které využívá nejnovější technologii nabíjení baterií. Plně nabité baterie vydrží napájet podložku nepřetržitě po dobu nejméně 20 hodin.
  • Dodává se s vnitřním potahem umožňujícím odvětrávání vodních par a volitelně s PU nylonovým potahem roztažným v obou směrech, propustným pro vodní páry (směrem ven) a nepropustným pro vodu nebo pro vodu nepropustným roztažným froté potahem.
  • Všechny komponenty jsou vyrobeny z materiálů s vysokou účinností odpovídajících standardům ISO 9000.
  • Dynamickou podložku TRINITY™ HR Dynamic lze rovněž použít u čerpadel připojovamých k síti QUATTRO™ TG200/2, nebo jako příslušenství k matracím typu QUATTRO PLUS™ a QUATTRO™ TG200.

Další produkty v kategorii

Podložka Base

VÝROBCE: Talley Medical

Přizpůsobivá podložka se střídavým tlakem vzduchu pro prevenci a léčbu proloženin u pacientů s vysokým rizikem vzniku proleženin.

Detail
Podložka Reclener

VÝROBCE: Talley Medical

Přizpůsobivá podložka pro celé tělo se střídavým tlakem vzduchu pro prevenci a léčbu proloženin u pacientů s vysokým rizikem vzniku proleženin.

Detail

Pro zobrazení všech produktů vybírejte z následujících kategorií:


Kontakty

MEDITECH s.r.o.
Vídeňská 122
619 00 BRNO
Česká republika
Tel: 545 422 911
Fax: 545 422 916
Dat. schránka: qgr7h9
IČ: 607 07 992
DIČ: CZ 607 07 992

Nenašli jste co potřebujete nebo máte dotaz? Napište nám.